Jak zrobić własną dekorację ze szkła i kominka

Dom i wnętrze

Czy myślisz o udekorowaniu swojego salonu lub domu kawałkiem szkła? Czy zastanawiasz się, jak możesz zrobić własną dekorację ze szkła i kominka?

Cóż, tutaj jest odpowiedź na wszystkie twoje pytania.

Tutaj zamierzam powiedzieć Ci kilka skutecznych sposobów na zrobienie własnej dekoracji ze szkła i kominka. Nie musisz być profesjonalistą, możesz zrobić to sam.

1. Zrób własne szkło

Weź kilka arkuszy folii aluminiowej i pokrój je na kawałki. Podgrzej arkusze w piekarniku przez kilka sekund i spraw, by kawałki przykleiły się do siebie.

2. Wymieszaj trochę kleju z wodą i nałóż go na folię aluminiową. Najlepsze jest to, że folia stanie się twardsza i mocniejsza.

3. Teraz możesz użyć tego materiału do wykonania szkła. Zastosuj folię aluminiową na powierzchni szkła i pozwól jej wyschnąć. Następnie usuń folię i potnij ją na kawałki.

4. Teraz, pozostała folia aluminiowa będzie twoją dekoracją. Możesz jej użyć, aby Twój kominek wyglądał wyjątkowo i atrakcyjnie.

5. Nałóż pozostały klej na folię aluminiową i spraw, aby przykleiła się do kominka.

6. Zrób swój własny ogień i ustaw go w swoim kominku. Możesz również zrobić własną dekorację kominka, mieszając glinę, piasek i klej.

7. Możesz wykorzystać to do zrobienia dekoracji ściennej.

Wnioski:

Wykonanie własnego szkła jest łatwym zadaniem i możesz to zrobić u siebie. Wystarczy wziąć kawałek folii aluminiowej i pociąć go na kawałki i użyć go jako przewodnika, aby zrobić własne szkło.