3 Kroki do usunięcia bieżników schodowych

Dom i wnętrze

Czy wiesz ile razy zdarzyło Ci się wejść na schody, ale nadal jest ślisko i spadasz? Jeśli nie znasz odpowiedzi na to pytanie, to nie jesteś sam. Jest to częsty problem, z którym boryka się każdy z nas, ale można go rozwiązać.

Schody szklane i schody marmurowe to dwa rodzaje schodów, które znajdziemy w każdym domu. Schody marmurowe są najbardziej popularnymi schodami do zainstalowania w domu, ale nie jest to najlepsza opcja, aby użyć go w swoim domu.

Schody szklane nie są dobre dla naszego zdrowia, a także sprawią, że twój dom będzie brudny, jeśli używasz go w swoim domu.

Ale teraz jest rozwiązanie tego problemu, więc omówmy to rozwiązanie.

Krok 1: Użyj środka do czyszczenia szkła

Jest to bardzo ważny krok, aby wyczyścić szklane schody. Użyj środka do czyszczenia szkła, aby wyczyścić szklane schody, a to usunie kurz i brud ze schodów.

Krok 2: Wyczyść schody ręcznie

Możesz również wyczyścić schody ręcznie. Musisz umieścić trochę ciepłej wody i odrobinę mydła do naczyń. I pocierać wodę gąbką okrężnymi ruchami. Nie używaj żadnej szczotki, ponieważ uszkodzi ona szkło.

Krok 3: Polerowanie schodów

Po zakończeniu czyszczenia schodów następnie polerować schody z pomocą szmatki polerowania. Nie używaj żadnego wosku ani żadnych past, które są dostępne na rynku.

Wnioski:

Wyżej wymienione kroki pomogą Ci wyczyścić szklane schody. Teraz widać, że kroki są łatwe i zajmie mniej niż 15 minut, aby zakończyć cały proces.